Вечер на промашувања: Ундер го утна тоа што би го реализирало и петгодишно дете (Видео)


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Екипата на Рома пропушти огромна прилика да дојде до водство на „Олимпико“ против тимот на Реал Мадрид.

Во финишот на првиот дел една топка среќно стигна до Ченкиз Ундер кој од пет метри успеа да го префрли целиот гол иако со благ удар со сигурност ќе го матираше Куртоа.