Бивша државна шампионка соблече сѐ од себе, па доби безброј коментари!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Девојката од Словачка која се занимаваше со велосипедизам, Лусија Јаворчекова минатата година ја заврши кариерата и се посвети на модната писта.

Јаворчекова ги навикна нејзините фанови на „жешки“ фотографии, а поранешната шампионка во велосипедизам отиде и чекор понатаму.

Згодната жена објави фотографија од плажа, која предизвика голем број коментари од фановите, а на неа нема градник.