Французите играат на ЕП, а каде е Варан?


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Францускиот дефанзивец не настапува на Европското првенство во неговата земја поради повредата со која се здоби неколку дена пред почетокот на истото.

И додека неговиот соиграчи од репрезентацијата се борат да го освојат овој турнир, Варан ужива во животот.

Имено, тој на Твитер објави интересна фотографија на која многумина ќе му позавидат. Варан овие денвои ги минува во градот на коцкањето и веројатно ќе си ја проба среќата во Лас Вегас…