Георгина доби критики: Ја покри главата, ама ги покажа градите (Фото)


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Вереничката на Кристијано Роналдо на доделување на „Џој Авардс“ сае појави со необичен стајлинг и привлече големо внимание.

Георгина носеше долг фустан со голем шлиц од страна и истакнато деколте, но во центар на внимание беше нејзината проѕирна марама на главата.

Марамата предизвика дискусија во коментари под нејзината фотографија и Георгина доби критики од дел од фановите.

„Треба да го почитуваш хиџабот, тоа не е моден додаток. Си ја покри главата, а ги покажа градите. Овој фустан и марамата не одат заедно“, беа само дел од коментарите.