Георгина повторно заведува на Инстаграм – објави две слики и доби 1,2 милиони лајкови (ФОТО)

Една од најпознатите девојки на фудбалерите, Георгина Родригез повторно привлекува внимание на Инстаграм.

Георгина, која на Инстаграм има околу 13,6 милиони фанови продолжува со објавување на провокативни фотографии.

Таа во последно време се занимава со манекенство, па притоа беа направени последните две слики, кои собраа по 1,2 милиони лајкови.

 

View this post on Instagram

 

💙 @prettylittlething 💙

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

👗 @prettylittlething 💥

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

 

View this post on Instagram

 

💙 @prettylittlething

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on