Георгина со длабоко деколте ги возбуди сите (Фото)


Енрике лажеше? Шпанија го избра Мароко - 17 ден ↓↓↓Атрактивната избраничка на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез секогаш привлекува внимание без разлика каде ќе се појави, па така беше и во Лас Вегас.

Георгина се појави во заводлив фустан кој ги истакна нејзините облини, а посебно внимание привлече големото деколте.