Мајка и ќерка ја измислиле приказната за се*с со Ѓоковиќ за да заработат пари!

Српската манекенка Наталија Шчепиќ ги изненади сите пред неколку дена со зборовите дека добила примамлива понуда за да спие со тенисерот Новак Ѓоковиќ.

Во разговор со медиумите, Наталија кажа дека планот бил да го натера Ѓоковиќ да спијат и да го сними односот со него.

„Понудата беше од 50.000 до 60.000 евра и патување од соништата по мој избор. Но, тоа за мене беше навредливо. Јас не сум таква девојка. Можам да замислам што ќе се случеше ако се појавеше такво видео на интернет“, вели манекенката.

Српските медиуми тврдат дека нејзината приказна најверојатно е измислена за да може Наталија да биде во центар на внимание и да профитира поради тоа.