Милитао си најде нова девојка која остава без здив (Фото)


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба!↓↓↓Дефанзивецот на Реал Мадрид, Еден Милитао си најде нов девојка, но интересно е тоа што таа личи на неговата претходна.

Седум месеци по разделбата со Каролина Лима, Милитао почна љубовна врска со Марија Гера.

Неодамна таа беше на првиот тренинг на „кралевите“, па привлече големо внимание.

Иако Едер и Каролина делуваа како среќен пар, сепак тие се разделија, а сега таа бара повеќе пари за алиментација бидејќи 1.200 евра не ѝ биле доволни.