Насри “уловен” со малолетничка


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Фудбалерот на Манчестер Сити е фотографиран од страна на папараците со 17 годишната ќерка на познатиот американски пејач Лајонел Ричи, Софија.

Папарците го фотографирале Насри како излегува од еден ноќен клуб во Холивуд.