Официјално: Ова е новиот дрес на Рома


Викенд на градски дерби дуели: Арсенал - Тотенхем и Атл.Мадрид - Реал М. ↓↓↓


Некако подруго во однос на досегашниот дрес. Што мислите за новото издание на Рома за наредната сезона?