Ванда облече провокативен фустан и пак покажа повеќе од што треба (ФОТО)

Додека нејзиниот сопруг Мауро Икарди постигнува голови во Франција, таа не престанува да ги возбудува фановите на социјалните мрежи.

Ванда потпиша нов договор со емисијата „Тика-така“, а многумина тврдат дека соработката била продолжена затоа што сите ја гледале емисијата поради неа.

Аргентинката живее меѓу Милано и Париз, каде што игра Икарди, па многу ја сака Италија и сака да остане во центар на внимание.

За Ванда важно е како ќе се претстави пред публиката, па така во минатото издание на емисијата облече провокативен фустан, а Италија ја забележа тетоважата на интимното место, па сега повеќе зборуваат за тоа отколку за фудбал.

View this post on Instagram

💚

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on