Ванда пак е провокативна, со нејзиниот задник остава без здив! (ФОТО)

Ванда Нара, сопругата на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди едноставно не знае да објави некоја „нормална“ фотографија, па пак ги почести фановите со провокативни слики.

Повеќе од шест ипол милиони фанови на Инстаграм ги почести со нова фотографија од базенот на домот кој се наоѓа во близина на стадионот „Џузепе Меаца“ во Милано на кој неодамна настапуваше нејзиниот сопруг.

Икарди пред неколку дена потпиша четиригодишен договор со ПСЖ, според кој ќе заработува 15 милиони евра годишно.

View this post on Instagram

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on