Еврогол на Паје на тренинг! (ВИДЕО)


Време е за ЕП: Супер дерби уште на стартот, тест за домаќинот! ↓↓↓


Човекот кој е најзаслужен за пласманот на Франција во нокаут фазата, Димитри Паје, уште еднаш покажа дека е во фантастична форма. Овој пат тој постигна фантастичен погодок на тренингот на репрезентацијата на Франција.