(ФОТО) Ванда Нара со нова провокација до машката популација на Инстаграм

Сопругата на аргентинскиот напаѓач Мауро Икарди, Ванда Нара, повторно објави провокативна фотографија на Инстаграм.

Ванда објави фотографија во долна облека и секако ги стави своите атрибути во преден план, ги полуди мажите и испрати порака „Добра ноќ“.

Еден од фановите остави коментар на Инстаграм, што предизвика дискусија: „Да бев вашиот сопруг, ќе ве натерав секогаш да објавувате вакви фотографии“.

Атрактивната Ванда моментално се одмара со напаѓачот на ПСЖ кој го откупи Мауро од Интер, па Аргентинката ќе ја гледаме во Париз, иако нејзината адреса е во Милано.

View this post on Instagram

Good night 💤

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Покрај тоа што е исклучително популарна медиумска личност, 33-годишникот е фудбалски агент, ТВ презентер и модел. Таа е во брак со Мауро од 2014 година, а таа стана популарна затоа што нејзиниот сегашен сопруг Мауро ја „украл“ од неговиот пријател Макси Лопез, со кого Ванда беше во брак во 2008 година.

Таа беше обвинета од Лопез дека го изневерувала, поради што тие раскинале, а Ванда заминала да живее со Маврите со своите три деца.