Георгина објави слики од младоста и ги остави сите без зборови (Фото)


Го чекав ова! Аргентина на „мојата“ Холандија - 18 ден ↓↓↓Атрактивната девојка на Кристијано Роналдо, 28-годишната Георгина Родригез објави серија фотографии кои биле направени додека била помлада.

Георгина веќе шест години е главна тема во медиумите поради нејзината љубовна врска со Кристијано Роналдо, а како тинејџерка и девојка во раните 20-ти години таа го сакала ноќниот живот и уживала во тоа.

„Кога бев мала, бев грда, но потоа се претворив во убав лебед. Никој не е совршен, но сите смне единствени и тоа е посебно само по себе“, вели Георгина.