Хрватска доби засилување пред дуелот со Шпанија – згодната Ивана Кнол (Фото)


Финале: Кој до титула? Шпанија по четврти или Англија по прв пат!? ↓↓↓


Атрактивната навивачка Ивана Кнол ќе ја поддржи својата татковина на Европското првенство (ЕП) во Германија.

Хрватката објави дека пристигнала во Берлин, каде што ќе ги следи натпреварите на „коцкестите“.

На почетокот на ЕП 2024, Хрватска в сабота ќе се соочи против Шпанија.