Имаше односи со Дел Потро во тоалет на прв состанок, а потоа заведе и еден фудбалер (ФОТО)

Аргентинката Химена Барон успеа да го направи невозможното и да ги засени Кристијано Роналдо и неговата девојка Георгина Родригез на доделувањето на МТВ-наградите.

Станува збор за пејачката и актерка, која за прославата избра чуден „стајлинг“, кој во исто време беше и провокативен. Сепак, оваа девојка е позната поради тоа што беше во страствена врска со тенисерот Хуан мартин дел Потро, а потоа имаше и брак со поранешниот напаѓач на Рома, Пабло Освалдо.

Во Аргентина се појавија шпекулации дека таа имала односи со Дел Потро во тоалет уште на првиот состанок, а тоа го потврди и Химена, која од време на време сака да објави и провокативни слики на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

buen día 💘

A post shared by J MENA (@baronjimena) on

 

View this post on Instagram

 

pensar que ese cuadro lo pintó mi bisabuela en el año 1965

A post shared by J MENA (@baronjimena) on