Нов скандал во Англија: Плејбој зајчица повторно во акција


Дерби во Англија, Столе против кралевите во Мадрид ↓↓↓


Настапот на репрезентацијата на Англија на овогодинешното Европско првенство беше обележан со неколку скандали.

Еден од нив го предизвикала и Плејбој зајчицата, Карли Хов, кој се допишувала со Кајл Вокер. Сепак кога дознала дека овој играч е во долгогодишна врска одлучила јавноста да дознае за се што пишувале.

Но, не застанал тука. Англиските медиуми пренесуваат дека следна мета после Вокер бил Деле Али. Иако овој пат не откри што пишувале, потврди дека тоа е вистина.

Наводно, покрај овие двајца фудбалери таа била во контакт со Џеси Лингард, Џордан Ибе и Џо Гомез. Секако, таа изјави и дека поминала една ноќ со Кристијано Роналдо.