Роналдо Јуниор “умираше” од досада на натпреварот


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Натпреварот помеѓу Хрватска и Португалија беше тактичка броба која не донесе убав фудбал, а во овој натпревар од досада “умираше” Роналдо Јуниор.