Шакира „фатена“ со ѕвезда од НБА (Фото)


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Атрактивната пејачка Шакира се раздели од поранешниот фудбалер на Барселона, Жерар Пике, по што се поврзуваше со неколку други спортисти.

Шакира беше забележана во друштво на Луис Хамилтон од Мерцедес во Мајами за време на трката во Формула 1, а сега фановите ја „фатија“ со уште еден спорист.

Колумбиската пејачка неодамна била забележана на натпревар во НБА-лигата и наводно таму била за да го гледа Џими Балтер, а тоа предизвика шпекулации во медиумите за наводна љубовна врска меѓу нив.