Што ќе каже Икарди? Ванда Нара го соблече градникот и ги „почести“ фановите (ФОТО)

Ванда Нара, атрактивната сопруга на Мауро Икарди, постојано ги провоцира фановите на социјалните мрежин со нејзини „жешки“ фотографии, а такво нешто направи и вчера, откако објави една слика на стори на Инстаграм.

Таа ја искористи посетата на својот маж во Париз за да се пофали со најновата фотографија на Инстаграм, па позираше без градник, притоа криејќи ги бујните гради со рацете.

Секако, ова не е првпат Ванда да ги воодушеви фановите на ваков начин, зашто таа го прави тоа многу често и поради тоа постојано добива позитивни коментари на нејзиниот изглед, кој и покрај годините е навистина совршен.