Сцена за паметење – Вака исландските војници славеа со навивачите!


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Славје на Алијанц Ривиера во Ница можеби не беше спектакуларно и во однос на успехот кој репрезентацијата на Исланд го направи, но секако ќе останат запаметени како едно од најоргиналните во историјата на Европските првенства.