Кошаркарите на Филаделфија посрамотија порно звезда на социјалните мрежи

January 11th, 2017 | by Dare Smilanov
Кошаркарите на Филаделфија посрамотија порно звезда на социјалните мрежи
Останато
0

Миа Калифа, поранешна порно звезда се најде во центарот на вниманието во САД.

Покрај нејзините порно филмови таа е позната и по пишувањето коментари по фејсбук со кои најчесто исмејува спортски личности.

Миа овој пат сакаше да ги посрамоти кошаркарите на Филаделфија со коментар на слика која ја објави кошаркарот на Филаделфија Жоел Ембид, но се случи спротивното.

Таа напиша коментар „Соба полна со губитници„ но доби еден засрамувачки одговор од кошаркарот на тоа.

Ембид напиша: „Дали тоа го кажува жена чиј промет се брои на километри“

Миа потоа повторно се огласи и рече дека ја научила лекцијата и дека не треба да се зафркава со дечките од Филаделфија.

Comments are closed.