Антиќ покажа како се игра оро во специјална емисија на Евролигата (ВИДЕО)

0

Кошаркарот на Црвена Звезда, Перо Антиќ, имаше свое шоу во популарната емисија „Кул Евролига“.

Македонскиот интернационалец зборуваше за голем број теми, а во еден момент покажа како се игра оро.

Advertisements
loading...
Share.