Кошаркарите на Далас тренираа со – песна на Цеца (Видео)


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Ѕвездите на Далас маверикс пред дуелот против Лос Анџелес клиперс се мотивираа со популарна песна на пејачката Цеца.

На тренингот на Далас беше пуштена песна на Цеца, очигледно по желба на словенечкиот кошаркар Лука Дончиќ.