Еднаш легенда, засекогаш легенда: Роналдињо направи вистински „циркус“ (ВИДЕО)

Двајцата легендарни фудбалер Роналдињо и Карлес Пујол беа дел од тимот на Барселона, кој доминираше со Европа и им создаваше големи проблеми на противниците.

Бразилецот ја користи секоја шанса за да се забавува, а тоа го направи на еден клупски настан на Барселона и тоа кога му ја турна топката меѓу нозе на Пујол и ги насмеа присутните.