Фаталната Ванда ги почести фановите со својот задник 📸


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Ванда Икарди, сопругата и менаџерка на фудбалерот Мауро Икарди, им приреди изненадување на своите фанови во провокативно издание.

Атрактивната жена од Аргентина се сликаше во огледало, а притоа го покажа заводничкото лице, но и нејзиниот задник.