Георгина со бујните облини во бикини ги возбуди фановите (Видео)


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Вереничката на Кристијано Роналдо ужива во Саудиска Арабија, а нејзиното најново видео на социјалните мрежи ги возбуди фановите.

Георгина повторно ги истакна своите облини, а притоа доби многу комплименти од навивачите за нејзиниот совршен изглед.