Срамно: Пике покажа среден прст додека се интонираше химната!? (ВИДЕО)


Вежби за рехабилитација после повреда на преден вкрстен лигамент ↓↓↓


Во текот на интонирањето на химната на репрезентацијата на Шпанија, камерманот успеа да забележи еден интересен момент.

Имено, некако “срамежливо”, но покажа среден прст.

Погледнете…