Тикет на денот (понеделник, 03.06.2024)


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Денешната понуда е многу сиромашна, но тоа не значи дека нема да го составиме тикетот на денот. Ова е нашиот супер дабл за денес кој има големи шанси за пролаз.

Англија – БиХ – 1&4+ @ 2.15 во Mozzart

Репрезентацијата на Англија како прв тест пред Европското првенство го има дуелот со репрезентацијата на БиХ во кој влегуваат како апсолутни фаворити. Избраниците на Саутгејт имаат најголеми шанси за титула на ЕП, а искрено и тимот во моментов изгледа импресивно. Босна и Херцеговина од друга страна не успеаја да се пласираат на големото натпреварување, па ќе мора да почекаат додека да започне Лигата на нации. Без многу двоумење овде очекуваме победа на Анлгија, а притоа и многу голови. Ние одлучивме да типуваме 1&4+ со квота 2.15 во Mozzart.

Германија – Украина – ГГ3+ @  2.00 во Bet365

Домаќините на ова Европско Првенство се едни од поголемите фаворити за титула, а овој натпревар би требало само да го потврди квалитетот на екипата која ја предводи Нагелсман. Поранешниот тренер на Баерн ќе има тешка задача бидејќи покрај нив има и други екстра квалитетни селекции. Украина од друга страна нема воопшто лесна група и сигурно е дека овој натпревар ќе им послужи за да се воочат евентуалните проблеми во тимот. Пред се ние овде очекуваме отворен и ефикасен натпревар, па типуваме ГГ3+ со квота 2.00 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet3654.3


Извор: Тикет на денот од Kladenje.mk