Згодна Русинка ги изненади сите: Го заведов Мбапе додека беше дете!

Атрактивна руска манекенка и водителка, но и Плејбој зајачица, призна дека го завела францускиот фудбалер Килијан Мбапе пред да наполни 18 години.

Русинката за „Спорт Експрес“ раскажа дека имала афера, со тогаш малолетниот Мбапе, кој стана голема ѕвезда во светскиот фудбал.

„Го бакнав Мбапе и не знаев дека има 17 години. Тогаш двајцата бевме слободни, но кога дознав дека не е полнолетен, си помислив: Боже, ќе ме обвинат за педофилија. Тој однос не можеше да се развие. Не ми е жал, зашто имам дете и ми треба стабилност во животот“, откри Викторија.