Георгина го „затресе“ задникот и покажа што може со него, фановите во транс (ВИДЕО)

Не е тајна дека Георгина Родригез сака да вежба, а исто така не е тајна дека сака да ги покаже своите атрибути.

Девојката на Кристијано Роналдо постојано е со фановите и споделува слики и видеа кои оставаат без здив.

Сега објави видео додека е облечена во спортска облека и го „тресе“ задникот, а тоа беше доволно за да ги излуди фановите.