Девојката на Томиќ не размислува двапати пред да објави слика со нејзините облини 📸


Финале: Кој до титула? Шпанија по четврти или Англија по прв пат!? ↓↓↓


Девојката на контроверзниот австралиски тенисер Бернард Томиќ, Ванеса Сиера повторно привлекува внимание на себе со провокативните фотографии.

Актерката која глуми во филмови за возрасни на социјалните мрежи објавува провокативни фотографии и во прв план ги става своите бујни облини.

Ванеса се прослави благодарение на Томиќ, па секој ден расте бројката на нејзините фанови на ссоцијалните мрежи.

Во центар на внимание беше и во период кога траеше карантинот во Австралија и таа се фотографираше во провокативна поза заедно со Томиќ.