Италијанска тенисерка се соблече по долна облека за да го честита Божиќ 📷

Италијанската тенисерка се појави во провокативно издание и на фановите им ги честиташе празниците.

Преубавата Камила Џорџи, која е 75. тенисерка во светот им ги честиташе празниците на своите фанови, а многумина ги воодушеви начинот на кој го направи тоа.

Џорџи на Инстаграм профилот објави две фотографии во црвена долна облека, со честитка за споменатиот празник.