Реакцијата на Славен Билиќ после голот на Паје ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)


Време е за ЕП: Супер дерби уште на стартот, тест за домаќинот! ↓↓↓


Билиќ гостуваше во една емисија посветена на Европското првенство, во живо го следеше натпреварот помеѓу Франција и Албанија, а погледнете каква беше неговата реакција после голот на Димтири Паје за 2:0.