Згодна тенисерка во бикини ги „запали“ социјалните мрежи (ФОТО)

0

Доминика Цибулкова ги „запали“ своите фанови на социјалните мрежи, откако објави неколку фотографии од одмор, на кој замина по Вимблдон.

Можеби не ја освои титулата на Вимблдон, но и покрај тоа е во центар на внимание секогаш и секаде каде и да се појави.

Sporty or elegant? 👩🏼👩🏻

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

French riviera vibes with @bitsandpiecestogo 👒

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Take me places.. with my babe @barborafranekova 🌟🌸🌟

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Sunset time 👧🏼

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Welcome on board ⚓️

A post shared by Dominika Cibulkova (@domicibulkova) on

Advertisements
loading...
Share.