Георгина почна да „тверка“ и ги возбуди фановите (Видео)


Што ќе се случува во последното коло во Серија А, Ла Лига и Лига 1 ↓↓↓

Атрактивната Георгина Родригез на Инстаграм се пофали со новите потези кои ги научила, а притоа предизвика голем број реакции од фановите.

Вереничката на Кристијано Роналдо објави кратки видеа на кои „тверка“, односно ги покажува потезите кои ги научила по само три часа.