Хесе се појави на тренинг, па реши да се слика со Нејмар (ФОТО)

0

Хесе Родригез беше голема надеж на Реал Мадрид, но во претходните сезони буквално се загуби.

Хесе речиси една година не одигра ниту еден сериозен натпревар, а поради приватниот живот фудбалот му падна во втор план.

Прво несогласувањата со сопругата со која има дете, а потоа син му заврши во болница, а Хесе ги напушти.

Многумина не знаеа каде се наоѓа Хесе, но со денешната слика ги изненади своите соиграчи во ПСЖ, откако се појави на тренинг.

Advertisements
loading...
Share.